Tarih: 09 Kasım 2017

Gösterim: 513

Rektörümüz Ekonomi Zirvesi’ne Katıldı

Bandırma’nın ekonomik dinamiklerinin ortaya konulduğu, Bandırma Belediyesi, Bandırma Ticaret Odası, Bandırma Ticaret Borsası ve Taş Yapı’nın destekleyicileri arasında olduğu ve Hürriyet Gazetesinin organizasyonuyla Grand Asya Hotel’de gerçekleştirilen zirveye, Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir de katılarak bir konuşma gerçekleştirdi. Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdürlüğü görevini yürüten ve kendisi de bir Bandırmalı olan Sefer Levent’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen zirvede; Hürriyet Gazetesi yazarları Jale Özgentürk, Erdal Sağlam, Denizbank Marmara Bölge Müdürü Burak Bozkaya ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza konuşmacı olarak yer aldı. Bandırma’nın ekonomik yapısının detaylı bir şekilde irdelendiği zirve, iş dünyasından yoğun bir katılımla gerçekleşti. Zirve, dinleyicilerin soru-cevap bölümü ile sona erdi.

Zirveye Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir ile birlikte Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Serel, öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz katılım gösterdi.

9 Kasım 2017 saat 09:30’da başlayan zirve programı öncesi, 8 Kasım 2017 akşamı saat 19:00’da Bandırma Protokolünün katılımı ile gerçekleştirilen yemekte, iş dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. Düzenlenen yemekte Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir de Bandırma ekonomisi ve iş hayatı üzerine bir konuşma gerçekleştirdi.